1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Wireless Mikrofon PSM114 fiyatı – 7 Haziran

Bim Wireless Mikrofon PSM114   fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Wireless Mikrofon PSM114 ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel ürünlerinden biri de Wireless Mikrofon PSM114 .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Wireless Mikrofon PSM114 ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Wireless Mikrofon PSM114 Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Wireless #Mikrofon #PSM114 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 399,00 TL

Tarih: 2024-06-03 19:02:39

Wireless Mikrofon PSM114 detayları:
Frekans: 2.4GHz Çekim mesafesi: 20 metre Kablo uzunluğu: 60cm Pil kapasitesi: 60mAh Çalışma süresi: 5 saate kadar  Şarj girişi: Type-C Verici ürün boyutu: 64x18x27mm Alıcı ürün boyutu: 45x8x22mm

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Wireless Mikrofon PSM114 tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir