1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Tezgah Altı Buzdolabı DB100 fiyatı – 2024

Bim Tezgah Altı Buzdolabı DB100   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Tezgah Altı Buzdolabı DB100 ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Tezgah Altı Buzdolabı DB100 .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Tezgah Altı Buzdolabı DB100 ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Tezgah Altı Buzdolabı DB100 Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Tezgah #Altı #Buzdolabı #DB100 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.199,00 TL

Tarih: 2024-04-05 11:46:56

Tezgah Altı Buzdolabı DB100 detayları:

Kompresör: DG43CY1Aİklim
Sınıfı: N/ST/TElektrik Çarpmasına Karşı Koruma: INominal
Gerilim/Frekans: 230V/50HzLamba Anma Gücü(W): 10WNominal Akım(A):
0,5Enerji Verimliliği Sınıfı: FToplam Hacim(L): 93Soğutucu
Hacim(L): 93Soğutucu, Miktar: R600a/24gNet  Ağırlık: 19,3
kgBrüt Ağırlık: 20,9 kgGürültü: 41(C)Ürün Genel
Boyutları(mm)(GxDxY): 47,2 x 45 x 86 cmKullanım İçin Gerekli Alan (GxDxY):
67,2 x 65 x 95 cmToplam Kullanım İçin Gerekli Alan(GxDxY): 92 x 89 x 87
cm 2 Yıl Dijitsu Garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Tezgah Altı Buzdolabı DB100 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir