1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Tek Kullanımlık Masa Örtüsü Pratikser 10’lu fiyatı – 14 mayıs

Bim Tek Kullanımlık Masa Örtüsü Pratikser	   10’lu fiyatı – 14 mayıs

Bim aktüel ürünlerinde 14 mayıs Salı kataloğunda Tek Kullanımlık Masa Örtüsü Pratikser 10’lu ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim 14 mayıs Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 14 mayıs Aktüel ürünlerinden biri de 10’lu Tek Kullanımlık Masa Örtüsü Pratikser .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Tek Kullanımlık Masa Örtüsü Pratikser ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Tek Kullanımlık Masa Örtüsü Pratikser Bim’de kaç para?

Aradığınız #Tek #Kullanımlık #Masa #Örtüsü #Pratikser ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 37,50 TL

Tarih: 2024-05-08 09:05:21

Tek Kullanımlık Masa Örtüsü Pratikser detayları:
10’lu

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Tek Kullanımlık Masa Örtüsü Pratikser 10’lu tam olarak 14 mayıs fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir