1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Sütlü Çikolata Kaplı Çubuk Bisküvi 4×35 g fiyatı – 7 Haziran

Bim Sütlü Çikolata  Kaplı  Çubuk Bisküvi   4×35 g fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Sütlü Çikolata Kaplı Çubuk Bisküvi 4×35 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel öğelerinden biri de 4×35 g Sütlü Çikolata Kaplı Çubuk Bisküvi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sütlü Çikolata Kaplı Çubuk Bisküvi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Sütlü Çikolata Kaplı Çubuk Bisküvi Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Sütlü #Çikolata #Kaplı #Çubuk #Bisküvi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 42,50 TL

Tarih: 2024-06-19 08:02:45

Sütlü Çikolata Kaplı Çubuk Bisküvi detayları:
4×35 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sütlü Çikolata Kaplı Çubuk Bisküvi 4×35 g tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir