1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Sütlü Çikolata Kaplamalı Fındık Kremalı Gofret 5×35 g fiyatı – 7 Haziran

Bim Sütlü Çikolata Kaplamalı Fındık Kremalı Gofret   5×35 g fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Sütlü Çikolata Kaplamalı Fındık Kremalı Gofret 5×35 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel öğelerinden biri de 5×35 g Sütlü Çikolata Kaplamalı Fındık Kremalı Gofret .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Sütlü Çikolata Kaplamalı Fındık Kremalı Gofret ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Sütlü Çikolata Kaplamalı Fındık Kremalı Gofret Bim’de kaç para?

Aradığınız #Sütlü #Çikolata #Kaplamalı #Fındık #Kremalı #Gofret ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 35,00 TL

Tarih: 2024-06-19 08:24:15

Sütlü Çikolata Kaplamalı Fındık Kremalı Gofret detayları:
5×35 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Sütlü Çikolata Kaplamalı Fındık Kremalı Gofret 5×35 g tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir