1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Süt ve Kakao Kremalı Fındıklı Gofret 12×20 g fiyatı – 7 Haziran

Bim Süt ve Kakao Kremalı Fındıklı Gofret    12×20 g fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Süt ve Kakao Kremalı Fındıklı Gofret 12×20 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel ürünlerinden biri de 12×20 g Süt ve Kakao Kremalı Fındıklı Gofret .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Süt ve Kakao Kremalı Fındıklı Gofret ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Süt ve Kakao Kremalı Fındıklı Gofret Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Süt #Kakao #Kremalı #Fındıklı #Gofret ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 37,50 TL

Tarih: 2024-06-19 08:13:16

Süt ve Kakao Kremalı Fındıklı Gofret detayları:
12×20 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Süt ve Kakao Kremalı Fındıklı Gofret 12×20 g tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir