1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt fiyatı – 2024

Bim Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Smart #Airfryer #Yağsız #Fritöz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.149,00 TL

Tarih: 2024-04-05 05:46:06

Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt detayları:
Maksimum güç: 1500 WKasa Malzemesi: PTFE
KaplamaKızartma sepetinin kapasitesi: 3.5 lSökülebilir yağ
kutusuYağsız kızartmaFiltreSıcaklık kontrolüYapışmaz yağ
deposuBulaşık Makinasında yıkanabilir parçalarKolay temizlenir
sistemAşırı ısınma otomatik duruşuUygulama ile uyumluÖzel
Nitelikler: Wifi Bağlantısı, Yağsız Kızartma, OLED EkranZaman
AyarıGenişlik x Yükseklik x Derinlik: 37 x 29 x 34 cmAğırlık: 3.9
kgKutu İçeriği: Mi Smart Air Fryer, Kızartma plakası×1, Izgara×12 Yıl
Genpa Garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Smart Airfryer Yağsız Fritöz 3,5 lt tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir