1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Orta Boy Valiz ~36x65x25 Cm fiyatı – 7 Haziran

Bim Orta Boy  Valiz    ~36x65x25 Cm fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Orta Boy Valiz ~36x65x25 Cm ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel mamullerinden biri de ~36x65x25 Cm Orta Boy Valiz .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Orta Boy Valiz ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Orta Boy Valiz Bim’de kaç para?

Aradığınız #Orta #Boy #Valiz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 619,00 TL

Tarih: 2024-06-03 14:36:45

Orta Boy Valiz detayları:
~36x65x25 Cm Eşya Sabitleyici Kilit 1 Adet Fermuarlı İç Bölme 1 Adet İç Cep Değiştirilebilir Şifreli Kilit Sistemi Çift Kademeli Çekçek 360° Dönebilen 4 Adet Çift Tekerlek  Abs Malzemeden Üretilmiştir  Suya Dayanıklı İç Astar

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Orta Boy Valiz ~36x65x25 Cm tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir