1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Meyve Suyu Aromalı Yumuşak Şeker 130 g fiyatı – 7 Haziran

Bim Meyve Suyu  Aromalı  Yumuşak Şeker   130 g fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Meyve Suyu Aromalı Yumuşak Şeker 130 g ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulmak mümkün…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel ürünlerinden biri de 130 g Meyve Suyu Aromalı Yumuşak Şeker .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Meyve Suyu Aromalı Yumuşak Şeker ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Meyve Suyu Aromalı Yumuşak Şeker Bim’de kaç para?

Aradığınız #Meyve #Suyu #Aromalı #Yumuşak #Şeker ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 17,50 TL

Tarih: 2024-06-19 09:42:43

Meyve Suyu Aromalı Yumuşak Şeker detayları:
130 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Meyve Suyu Aromalı Yumuşak Şeker 130 g tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir