1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Küçük Boy Valiz ~35x56x27 Cm fiyatı – 7 Haziran

Bim Küçük Boy Valiz    ~35x56x27 Cm fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Küçük Boy Valiz ~35x56x27 Cm ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel öğelerinden biri de ~35x56x27 Cm Küçük Boy Valiz .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Küçük Boy Valiz ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Küçük Boy Valiz Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Küçük #Boy #Valiz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 519,00 TL

Tarih: 2024-06-03 14:47:17

Küçük Boy Valiz detayları:
~35x56x27 Cm Eşya Sabitleyici Kilit 1 Adet Fermuarlı İç Bölme 1 Adet İç Cep Değiştirilebilir Şifreli Kilit Sistemi Çift Kademeli Çekçek 360° Dönebilen 4 Adet Çift Tekerlek  Abs Malzemeden Üretilmiştir  Suya Dayanıklı İç Astar

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Küçük Boy Valiz ~35x56x27 Cm tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir