1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı 1440 ml fiyatı – 14 mayıs

Bim Konsantre  Çamaşır  Yumuşatıcı   1440 ml fiyatı – 14 mayıs

Bim aktüel ürünlerinde 14 mayıs Salı kataloğunda Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı 1440 ml ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim 14 mayıs Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 14 mayıs Aktüel mamullerinden biri de 1440 ml Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Konsantre #Çamaşır #Yumuşatıcı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 89,50 TL

Tarih: 2024-05-08 05:34:54

Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı detayları:
1440 ml

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Konsantre Çamaşır Yumuşatıcı 1440 ml tam olarak 14 mayıs fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir