1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Kaymaz Tabanlı Çelik Ölçülü Karıştırma Kabı fiyatı – 7 Haziran

Bim Kaymaz Tabanlı  Çelik Ölçülü  Karıştırma Kabı   fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Kaymaz Tabanlı Çelik Ölçülü Karıştırma Kabı ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel öğelerinden biri de Kaymaz Tabanlı Çelik Ölçülü Karıştırma Kabı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kaymaz Tabanlı Çelik Ölçülü Karıştırma Kabı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Kaymaz Tabanlı Çelik Ölçülü Karıştırma Kabı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kaymaz #Tabanlı #Çelik #Ölçülü #Karıştırma #Kabı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 229,00 TL

Tarih: 2024-06-03 11:36:53

Kaymaz Tabanlı Çelik Ölçülü Karıştırma Kabı detayları:
Kaydırmaz Taban  Paslanmaz Çelik ~3 litre

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kaymaz Tabanlı Çelik Ölçülü Karıştırma Kabı tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir