1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Kamp Işığı Mini& Karabinalı & Mıknatıslı Işıldak fiyatı – 7 Haziran

Bim Kamp Işığı Mini& Karabinalı & Mıknatıslı Işıldak   fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Kamp Işığı Mini& Karabinalı & Mıknatıslı Işıldak ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulunuyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel öğelerinden biri de Kamp Işığı Mini& Karabinalı & Mıknatıslı Işıldak .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kamp Işığı Mini& Karabinalı & Mıknatıslı Işıldak ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kamp Işığı Mini& Karabinalı & Mıknatıslı Işıldak Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kamp #Işığı #Mini #Karabinalı #Mıknatıslı #Işıldak ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 99,00 TL

Tarih: 2024-06-04 00:03:47

Kamp Işığı Mini& Karabinalı & Mıknatıslı Işıldak detayları:
Ampul: led / smd 5 farklı ışık modu Batarya: 1200 mah

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kamp Işığı Mini& Karabinalı & Mıknatıslı Işıldak tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir