1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Kameralı Pet Mama Oyuncağı fiyatı – 2024

Bim Kameralı Pet Mama Oyuncağı   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Kameralı Pet Mama Oyuncağı ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Kameralı Pet Mama Oyuncağı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Kameralı Pet Mama Oyuncağı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Kameralı Pet Mama Oyuncağı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kameralı #Pet #Mama #Oyuncağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.350,00 TL

Tarih: 2024-04-07 20:26:20

Kameralı Pet Mama Oyuncağı detayları:
Neutronlife APP ile uzaktan erişim İki yönlü
ses Canlı izleme NeutronLife uygulaması ile minik dostunuzla uzaktan
görüntülü ve sesli oynama Minik dostunuzu hem zihinsel hem fiziksel olarak
aktif tutar. 8-12 mm’nin altındaki yuvarlak veya oval kuru mama için
uygundur. 2 yıl garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Kameralı Pet Mama Oyuncağı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir