1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Iphone 15 Plus 256GB Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Iphone 15 Plus 256GB Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Iphone 15 Plus 256GB Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Iphone 15 Plus 256GB Cep Telefonu .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Iphone 15 Plus 256GB Cep Telefonu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Iphone 15 Plus 256GB Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Iphone #256GB #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 62.000,00 TL

Tarih: 2024-05-07 11:33:45

Iphone 15 Plus 256GB Cep Telefonu detayları:

Ekran
Boyutu:6.7 İnç Dahili Depolama:256 GB Bellek (RAM):6 GB Batarya
Kapasitesi (Tipik):4383 mAh 5G:Var Ekran Boyutu 6.7 İnç Ekran
Teknolojisi OLED Ekran Çözünürlüğü 1290×2796 (FHD+) Piksel Yonga Seti
(Chipset) Apple A16 BionicCPU Frekansı 3.46 GHz CPU Çekirdeği 6
Çekirdek Kamera Çözünürlüğü 48 MPİkinci Arka Kamera Varİkinci Arka
Kamera Çözünürlüğü 12 MP Ön Kamera Çözünürlüğü 12 MP Kutu İçeriği
SIM Çıkartma İğnesi USB Kablosu (Type-C’den Type-C’ye)
2
yıl Apple Türkiye Garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Iphone 15 Plus 256GB Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir