1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Hindistan Cevizli Çikolata Kaplamalı Bar 4×25 g fiyatı – 7 mayıs

Bim Hindistan Cevizli  Çikolata Kaplamalı Bar   4×25 g fiyatı – 7 mayıs

Bim aktüel ürünlerinde 7 mayıs Salı kataloğunda Hindistan Cevizli Çikolata Kaplamalı Bar 4×25 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim 7 mayıs Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 mayıs Aktüel öğelerinden biri de 4×25 g Hindistan Cevizli Çikolata Kaplamalı Bar .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Hindistan Cevizli Çikolata Kaplamalı Bar ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Hindistan Cevizli Çikolata Kaplamalı Bar Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Hindistan #Cevizli #Çikolata #Kaplamalı #Bar ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 17,50 TL

Tarih: 2024-04-29 16:35:48

Hindistan Cevizli Çikolata Kaplamalı Bar detayları:
4×25 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Hindistan Cevizli Çikolata Kaplamalı Bar 4×25 g tam olarak 7 mayıs fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir