1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Hindistan Cevizi Sütlü Çikolata Kaplı Mini Lokmalık Bar 180 g fiyatı – 7 mayıs

Bim Hindistan Cevizi Sütlü Çikolata Kaplı Mini Lokmalık Bar   180 g fiyatı – 7 mayıs

Bim aktüel ürünlerinde 7 mayıs Salı kataloğunda Hindistan Cevizi Sütlü Çikolata Kaplı Mini Lokmalık Bar 180 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim 7 mayıs Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 mayıs Aktüel mamullerinden biri de 180 g Hindistan Cevizi Sütlü Çikolata Kaplı Mini Lokmalık Bar .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Hindistan Cevizi Sütlü Çikolata Kaplı Mini Lokmalık Bar ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Hindistan Cevizi Sütlü Çikolata Kaplı Mini Lokmalık Bar Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Hindistan #Cevizi #Sütlü #Çikolata #Kaplı #Mini #Lokmalık #Bar ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 39,50 TL

Tarih: 2024-04-29 17:09:03

Hindistan Cevizi Sütlü Çikolata Kaplı Mini Lokmalık Bar detayları:
180 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Hindistan Cevizi Sütlü Çikolata Kaplı Mini Lokmalık Bar 180 g tam olarak 7 mayıs fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir