1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Hindistan Cevizi Kaplamalı Bademli Gofret 40 g fiyatı – 7 mayıs

Bim Hindistan Cevizi  Kaplamalı Bademli Gofret   40 g fiyatı – 7 mayıs

Bim aktüel ürünlerinde 7 mayıs Salı kataloğunda Hindistan Cevizi Kaplamalı Bademli Gofret 40 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 7 mayıs Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 mayıs Aktüel ürünlerinden biri de 40 g Hindistan Cevizi Kaplamalı Bademli Gofret .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Hindistan Cevizi Kaplamalı Bademli Gofret ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Hindistan Cevizi Kaplamalı Bademli Gofret Bim’de kaç para?

Aradığınız #Hindistan #Cevizi #Kaplamalı #Bademli #Gofret ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 22,50 TL

Tarih: 2024-04-29 17:54:05

Hindistan Cevizi Kaplamalı Bademli Gofret detayları:
40 g

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Hindistan Cevizi Kaplamalı Bademli Gofret 40 g tam olarak 7 mayıs fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir