1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Galaxy A9 4+64GB Siyah Cep Telefonu fiyatı – 2024

Bim Galaxy A9 4+64GB Siyah Cep Telefonu   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Galaxy A9 4+64GB Siyah Cep Telefonu ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Galaxy A9 4+64GB Siyah Cep Telefonu .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Galaxy A9 4+64GB Siyah Cep Telefonu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Galaxy A9 4+64GB Siyah Cep Telefonu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Galaxy #464GB #Siyah #Cep #Telefonu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.799,00 TL

Tarih: 2024-05-05 20:20:05

Galaxy A9 4+64GB Siyah Cep Telefonu detayları:

Kapasite 64 GB Bağlantılar 3.5 mm Jack Ekran Boyutu 8.7
inç Bellek Kapasitesi 16 GB ve üstü Garanti Tipi Resmi Distribütör
Garantili Kamera Çözünürlüğü 5 – 10 MP Ram (Sistem Belleği) 4
GBİşlemci Çekirdek Sayısı 8İşlemci Tipi MediaTekİşletim Sistemi
Android Çözünürlük 800 x 1340 Renk SiyahGörüntüleme Teknolojisi
LCDBluetooth Var Garanti Süresi 2 YılSim Kart Uyumu
Var

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Galaxy A9 4+64GB Siyah Cep Telefonu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir