1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim El Kremi 75 ml + Vücut Spreyi Seti 150 ml fiyatı – 2 Temmuz

Bim El Kremi 75 ml +  Vücut Spreyi Seti 150 ml    fiyatı –  2 Temmuz

Bim aktüel ürünlerinde 2 Temmuz kataloğunda El Kremi 75 ml + Vücut Spreyi Seti 150 ml ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 2 Temmuz Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 2 Temmuz Aktüel ürünlerinden biri de El Kremi 75 ml + Vücut Spreyi Seti 150 ml .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim El Kremi 75 ml + Vücut Spreyi Seti 150 ml ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

El Kremi 75 ml + Vücut Spreyi Seti 150 ml Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Kremi #Vücut #Spreyi #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 64,50 TL

Tarih: 2024-06-24 14:58:08

El Kremi 75 ml + Vücut Spreyi Seti 150 ml detayları:

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden El Kremi 75 ml + Vücut Spreyi Seti 150 ml tam olarak 2 Temmuz fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir