1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim El Kremi 30 ml – Lip Balm 15 ml Set fiyatı – 7 mayıs

Bim El Kremi 30 ml – Lip Balm 15 ml Set    fiyatı – 7 mayıs

Bim aktüel ürünlerinde 7 mayıs Salı kataloğunda El Kremi 30 ml – Lip Balm 15 ml Set ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 7 mayıs Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 mayıs Aktüel ürünlerinden biri de El Kremi 30 ml – Lip Balm 15 ml Set .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim El Kremi 30 ml – Lip Balm 15 ml Set ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

El Kremi 30 ml – Lip Balm 15 ml Set Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kremi #Lip #Balm #Set ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 65,00 TL

Tarih: 2024-04-30 02:35:21

El Kremi 30 ml – Lip Balm 15 ml Set detayları:

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden El Kremi 30 ml – Lip Balm 15 ml Set tam olarak 7 mayıs fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir