1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Balm 15 ml fiyatı – 23 nisan 2024

Bim Dudak  Dolgunlaştırıcı Lip Balm   15 ml fiyatı – 23 nisan 2024

Bim aktüel ürünlerinde 23 Nisan Salı kataloğunda Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Balm 15 ml ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim 23 Nisan Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 23 Nisan Aktüel ürünlerinden biri de 15 ml Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Balm .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Balm ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Balm Bim’de kaç para?

Aradığınız #Dudak #Dolgunlaştırıcı #Lip #Balm ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 45,00 TL

Tarih: 2024-04-16 03:56:10

Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Balm detayları:
15 ml

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Dudak Dolgunlaştırıcı Lip Balm 15 ml tam olarak ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir