1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim DENİZ SCOOTER fiyatı – 7 mayıs

Bim DENİZ SCOOTER   fiyatı – 7 mayıs

Bim aktüel ürünlerinde 7 mayıs Salı kataloğunda DENİZ SCOOTER ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 7 mayıs Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 mayıs Aktüel ürünlerinden biri de DENİZ SCOOTER .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim DENİZ SCOOTER ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

DENİZ SCOOTER Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #DENİZ #SCOOTER ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 18.999,00 TL

Tarih: 2024-05-29 00:05:35

DENİZ SCOOTER detayları:
Giriş değeri: DC 29.4V / 2A  Motor Gücü: 500W*2  Batarya: Li-ion 10 Ah 25.2V 252Wh Adaptor Voltage: 29.4V 2A Vites: 3 Vites Hız: 0.6m/sn, 1m/sn, 1,5m/sn Maksimum Derinlik: 30 Metre Şarj Süresi: 4-5 Saat Net Ağırlık: Bataryasız: 2.8 Kg, Bataryalı: 4.8 Kg Çalışma süresi: 70 dakika Çalışma Sıcaklığı: -10°C – °40C Ürün Boyutu: Bataryalı: 527x213x258 mm Bataryasız: 528x215x197 mm Aksiyon Kamera Bölümü: Var Ağırlık: 4,4kg

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden DENİZ SCOOTER tam olarak 7 mayıs fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir