1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Çikolatalı Krema Dolgulu Kakaolu Bisküvi 125 g fiyatı – 7 mayıs

Bim Çikolatalı  Krema Dolgulu Kakaolu Bisküvi   125 g  fiyatı – 7 mayıs

Bim aktüel ürünlerinde 7 mayıs Salı kataloğunda Çikolatalı Krema Dolgulu Kakaolu Bisküvi 125 g ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 7 mayıs Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 mayıs Aktüel mamullerinden biri de 125 g Çikolatalı Krema Dolgulu Kakaolu Bisküvi .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çikolatalı Krema Dolgulu Kakaolu Bisküvi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Çikolatalı Krema Dolgulu Kakaolu Bisküvi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Çikolatalı #Krema #Dolgulu #Kakaolu #Bisküvi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,50 TL

Tarih: 2024-05-22 04:46:46

Çikolatalı Krema Dolgulu Kakaolu Bisküvi detayları:
125 g Orman Meyveli  Bitter Çikolatalı

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çikolatalı Krema Dolgulu Kakaolu Bisküvi 125 g tam olarak 7 mayıs fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir