1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Çantalı Makyaj Fırçası Seti fiyatı – 23 nisan 2024

Bim Çantalı Makyaj Fırçası Seti   fiyatı – 23 nisan 2024

Bim aktüel ürünlerinde 23 Nisan Salı kataloğunda Çantalı Makyaj Fırçası Seti ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim 23 Nisan Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 23 Nisan Aktüel ürünlerinden biri de Çantalı Makyaj Fırçası Seti .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Çantalı Makyaj Fırçası Seti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Çantalı Makyaj Fırçası Seti Bim’de kaç para?

Aradığınız #Çantalı #Makyaj #Fırçası #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 109,00 TL

Tarih: 2024-05-22 01:31:49

Çantalı Makyaj Fırçası Seti detayları:
1 adet pudra fırçası 1 adet allık fırçası 1 adet kontür fırçası 1 adet yelpaze fırça 1 adet ruj fırçası 2 adet göz fırçası

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Çantalı Makyaj Fırçası Seti tam olarak ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir