1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Büyük Boy Valiz ~50x80x29 Cm fiyatı – 7 Haziran

Bim Büyük Boy  Valiz    ~50x80x29 Cm fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Büyük Boy Valiz ~50x80x29 Cm ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel öğelerinden biri de ~50x80x29 Cm Büyük Boy Valiz .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Büyük Boy Valiz ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Büyük Boy Valiz Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Büyük #Boy #Valiz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 719,00 TL

Tarih: 2024-06-03 14:25:40

Büyük Boy Valiz detayları:
~50x80x29 Cm Eşya Sabitleyici Kilit 1 Adet Fermuarlı İç Bölme 1 Adet İç Cep Değiştirilebilir Şifreli Kilit Sistemi Çift Kademeli Çekçek 360° Dönebilen 4 Adet Çift Tekerlek  Abs Malzemeden Üretilmiştir  Suya Dayanıklı İç Astar

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Büyük Boy Valiz ~50x80x29 Cm tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir