1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Buharlı Kırışık Giderici Ütü HMGS-02 fiyatı – 2024

Bim Buharlı Kırışık Giderici Ütü HMGS-02   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Buharlı Kırışık Giderici Ütü HMGS-02 ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Buharlı Kırışık Giderici Ütü HMGS-02 .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Buharlı Kırışık Giderici Ütü HMGS-02 ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Buharlı Kırışık Giderici Ütü HMGS-02 Bim’de kaç para?

Aradığınız #Buharlı #Kırışık #Giderici #Ütü #HMGS02 ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 999,00 TL

Tarih: 2024-05-16 14:55:01

Buharlı Kırışık Giderici Ütü HMGS-02 detayları:

Güç:1500 WattGüç Kaynağı:220-240
V~Frekans:50/60 HzSu Tankı:250 ml.Buhar Gücü:20 Gr/dkKablo
Uzunluğu: 1.9 Mt.Hızlı Başlama ÖzelliğiDamlama YapmazOtomatik
KapanmaÜrün Boyutu:134 x 11 x 272 mm2 Yıl KUMTEL
Garantilidir.

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Buharlı Kırışık Giderici Ütü HMGS-02 tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir