1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Bıçak Bileyicili Bambu Kesme Tahtası ~ 45 cm x 30,5 cm x 1,9 cm fiyatı – 7 Haziran

Bim Bıçak Bileyicili  Bambu Kesme Tahtası   ~ 45 cm x 30,5 cm x 1,9 cm fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda Bıçak Bileyicili Bambu Kesme Tahtası ~ 45 cm x 30,5 cm x 1,9 cm ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel öğelerinden biri de ~ 45 cm x 30,5 cm x 1,9 cm Bıçak Bileyicili Bambu Kesme Tahtası .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Bıçak Bileyicili Bambu Kesme Tahtası ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Bıçak Bileyicili Bambu Kesme Tahtası Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Bıçak #Bileyicili #Bambu #Kesme #Tahtası ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 189,00 TL

Tarih: 2024-06-03 11:03:33

Bıçak Bileyicili Bambu Kesme Tahtası detayları:
~ 45 cm x 30,5 cm x 1,9 cm

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Bıçak Bileyicili Bambu Kesme Tahtası ~ 45 cm x 30,5 cm x 1,9 cm tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir