1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık fiyatı – 2024

Bim Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık Bim’de kaç para?

Aradığınız #Airpods #Nesil #Kulak #İçi #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.499,00 TL

Tarih: 2024-05-10 11:51:52

Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık detayları:

ÖzelliklerÜrün
tipi: Bluetooth Kulak İçi KulaklıkKulaklık tipi:
Kulak İçiUyumlu: AppleSinyal iletimi:
KablosuzSes
Ayarı: HayırDECT:
HayırMikrofon: EvetHoparlör/ kulaklık
geçişi: EvetHeadset function:
HayırBluetooth: EvetBağlantılar:
BluetoothUSB Girişi: Lightning KonnektörlüKutu
İçeriği: MagSafe Şarj Kutusu – Lightning – USB-C Kablo2 yıl Apple Türkiye garantisi
altındadır

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Airpods 3. Nesil Kulak İçi Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir