1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 55 İnç 4k Ultra HD 139 TV fiyatı – 2024

Bim 55 İnç 4k Ultra HD 139 TV   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 55 İnç 4k Ultra HD 139 TV ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de 55 İnç 4k Ultra HD 139 TV .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 55 İnç 4k Ultra HD 139 TV ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

55 İnç 4k Ultra HD 139 TV Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #İnç #Ultra ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 26.499,00 TL

Tarih: 2024-05-16 14:06:30

55 İnç 4k Ultra HD 139 TV detayları:

Ekran Ebatı 55 inç / 139 cm Çözünürlük (Piksel) 3840 x 2160
HDMI Girişleri 3 Smart TV Var Dahili Uydu Alıcı Var Görüntü
Teknolojisi LED Çözünürlük 4K Ultra HD AB Yeni Enerji Sınıfı F
Model Yılı 2023İşletim Sistemi webOS Yenileme Hızı (Gerçek) 50 Hz
USB Girişi 2 Ethernet Var Yenileme Hızı (Yazılım) 100 Hz Wi-Fi
Var HDMI 2.1 Var Bluetooth Var
2 Yıl Lg Türkiye garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 55 İnç 4k Ultra HD 139 TV tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir