1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 360° Aksiyon Kamerası ve Motosiklet Seti fiyatı – 7 Haziran

Bim 360° Aksiyon Kamerası ve  Motosiklet Seti   fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda 360° Aksiyon Kamerası ve Motosiklet Seti ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel öğelerinden biri de 360° Aksiyon Kamerası ve Motosiklet Seti .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 360° Aksiyon Kamerası ve Motosiklet Seti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

360° Aksiyon Kamerası ve Motosiklet Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Aksiyon #Kamerası #Motosiklet #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19.999,00 TL

Tarih: 2024-06-03 23:07:20

360° Aksiyon Kamerası ve Motosiklet Seti detayları:
Kompakt 360° Aksiyon Kamerası  Aktif HDR ile 5,7 K 360° Video 4K 30fps veya 170° maksimum görüntülemede tek lensli yakalama Su geçirmez (10 m/33 ft)

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 360° Aksiyon Kamerası ve Motosiklet Seti tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir