1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet fiyatı – 7 Haziran

Bim 26 Jant  Çift Amortisörlü Bisiklet   fiyatı –  7 Haziran

Bim aktüel ürünlerinde 7 Haziran kataloğunda 26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim 7 Haziran Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Haziran Aktüel öğelerinden biri de 26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Jant #Çift #Amortisörlü #Bisiklet ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.599,00 TL

Tarih: 2024-06-03 18:29:10

26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet detayları:
Index Vites Sistemi Amortisörlü Çelik Kadro Amortisörlü Ön Maşa Alüminyum Jant Çelik V-Fren Sistemi

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 26 Jant Çift Amortisörlü Bisiklet tam olarak 7 Haziran fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir