1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 11kg A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi İnox fiyatı – 2024

Bim 11kg A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi İnox   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 11kg A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi İnox ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 11kg A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi İnox .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 11kg A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi İnox ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

11kg A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi İnox Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #11kg #Enerji #Sınıfı #Çamaşır #Makinesi #İnox ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 22.499,00 TL

Tarih: 2024-05-15 12:08:43

11kg A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi İnox detayları:

11 Kg A Enerji
Sınıfı
A Enerji
Sınıfı
Al Dd Ve Buhar
Özellikli
Inverter
Directdrive
2 yıl
garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 11kg A Enerji Sınıfı Çamaşır Makinesi İnox tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir