1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4447438 numara kime ait, arayan kim?

4447438 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizi de 4447438 telefon numarası aramaktaysa burada telefon numaranızı çeviren kim tarafından arandığınıza konusunda değerlendirmeler bulunuyorsa aşağıda okuyabilirsiniz.

Bu telefon nosunun yazılışı: dört yüz kırk dört – yedi – dört yüz otuz sekiz

444 74 38 olarak sizi arayan telefon nosunun kim tarafından kullanıldığı bilmek için geri dönüşlera okuyabilir, eğer biliyorsanız diğer kullanıcılara destek olmak için aşağıda ki yorum alanından paylaşabilirsiniz.

4447438 Numarası neden arıyor?

Nasıl dolandırıyorlar?

1- Aşina olmadığınız numaralardan arayıp size kendini “gazeteci” gibi takdim edip göstererek sizden para isteyenlere, adınızın kötü işler listesine karıştığına konusunda şeyler söyleyenlere itibar etmeyiniz Polis gibi kişiler gizli no’dan aramazlar. Daha doğrusu pek aramazlar genel olarak adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik isteyiniz)

2- Yabancı numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka kişilere eft yapılmış bilginiz dahilinde mi? şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor” gibi cümleler ile sizi dolandırmaya çalışanlara karşı Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle beraber ş holdingden tv aboneliği de tanımlanmış ama kurulmamış. Bunu da takdim edelim mi gibi sözlere kanmayınız.

4- Sizi ufak ufak çaldırıp kapatan numaraları geri çaldırmayınız. Amaçları büyük ihtimalle sizin onları geri aramanız.

4447438 numarasının arama sebebi ne olabilir?numarası kimin neden arar?

İşte daha önce arananlardan sizi arayan tel no olan 4447438 için değerlendirmeleri…

Değerlendirme yoksa siz aşağıda yer alan yorum alanından lütfen bildiriniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir