1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4445202 numara kime ait, arayan kim?

4445202 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizleri de 4445202 nosu aramaktaysa burada telefon numaranızı çeviren neden arandığınıza konusunda değerlendirmeler bulunuyorsa içeriğin devamından okuyabilirsiniz.

Bu telefon numarasının yazılışı: dört yüz kırk dört – beş – iki yüz iki

444 52 02 olarak sizleri arayıp kapatan telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız incelemelera okuyabilir, eğer biliyorsanız diğer kullanıcılara yardımcı olmak için altta ki değerlendirme alanından paylaşabilirsiniz.

4445202 no’su arayan kim?

Dolandırılmamak için bu taktikleri okuyun

1- Duymadığınız numaralardan arayıp size kendini “Banka çalışanı” gibi takdim edip göstererek sizden para isteyenlere, adınızın kara işler listesine karıştığına konusunda şeyler söyleyenlere kulak vermeyiniz. Banka çalışanı gibi kişiler özel numaradan aramazlar. Daha doğrusu hiç aramazlar genel olarak adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik isteyiniz)

2- Aşina olmadığınız numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka birine eft yapılmış bilginiz var mı? şifrenizi değiştirmeniz lazım” gibi cümleler ile sizi dolandırmaya çalışanlara karşı şüpheci olunuz. Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle birliktedahili olarak bu firmadan tv aboneliği de mevcut ancak kurulmamış. Bunu da gibi sözlere kulak vermeyiniz.

4- Sizi kısa kısa çaldırıp kapatan numaraları geri çaldırmayınız. Amaçları muhtemelen sizin onları geri aramanız.

4445202 numarasının arama sebebi ne olabilir?numarası kimin neden arar?

İşte sizin gibi arananlardan sizi arayan telefon numarası için 4445202 için değerlendirmeleri…

Değerlendirme yoksa siz alttaki yorum alanından lütfen bildiriniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir