1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4444800 numara kime ait, arayan kim?

4444800 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizi de 4444800 nosu arıyor ise burada telefon numaranızı çeviren telefon nosunun sahibinin kim olduğuna konusunda içerikler mevcutsa altta görebilirsiniz.

Bu telefon nosunun yazılışı: dört yüz kırk dört – dört – sekiz yüz

444 48 00 olarak sizleri çaldıran telefon nosunun kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız incelemelera göz atabilir, eğer biliyorsanız diğer kullanıcılara yardımcı olmak için aşağıda ki değerlendirme alanından paylaşabilirsiniz.

4444800 Numarası arayan kim?

Dolandırıcıların en büyük taktikleri neler?

1- Bilmediğiniz numaralardan arayıp size kendini “Bankacı” gibi tanıtıp sizden para isteyenlere, adınızın terör örgütü listesine karıştığına konusunda şeyler söyleyenlere inanmayınız. Banka görevlisi gibi kişiler gizli no’dan aramazlar. Daha doğrusu hiç aramazlar genel olarak adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik isteyiniz)

2- Aşina olmadığınız numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka birine eft yapılmış bilginiz dahilinde mi? şifrenizi değiştirmeniz lazım” gibi cümleler ile sizi aklınızı çelmeye çalışanlara karşı Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle beraber bu firmadan tv aboneliği de mevcut ancak kurulmamış. Bunu da takdim edelim mi gibi sözlere inanmayınız.

4- Sizi az az çaldırıp kapatan numaraları geri aramayınız. Amaçları zaten sizin onları geri aramanız.

4444800 no’su neden arar?

İşte kullanıcılardan sizi arayan numara olan 4444800 için kullanıcı incelemelerı…

Yorum mevcut değilse siz aşağıdaki yorum alanından lütfen bildiriniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir