1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4442800 numara kime ait, arayan kim?

4442800 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizi de 4442800 nosu arıyor ise burada telefon numaranızı çeviren kim tarafından arandığınıza değğin geri dönüşler mevcutsa aşağıda okuyabilirsiniz.

Bu telefon numarasının yazılışı: dört yüz kırk dört – iki – sekiz yüz

444 28 00 olarak sizleri çaldıran telefon numarasının kim tarafından kullanıldığı öğrenmek istiyorsanız geri dönüşlera okuyabilir, eğer biliyorsanız diğer kullanıcılara yardımcı olmak için aşağıda ki yorum alanından paylaşabilirsiniz.

4442800 Numarası neden sürekli arıyor?

Dolandırıcıların en büyük taktikleri neler?

1- Aşina olmadığınız numaralardan arayıp size kendini “Memur” gibi takdim edip göstererek sizden para isteyenlere, adınızın illegal işler listesine karıştığına değğin şeyler söyleyenlere kulak vermeyiniz. Memur gibi kişiler özel numaradan aramazlar. Daha doğrusu hiç aramazlar genel olarak adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik isteyiniz)

2- Bilmediğiniz numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka birine eft yapılmış haberiniz var mı? şifrenizi değiştirmeniz gerekiyor” gibi cümleler ile sizi aklınızı çelmeye çalışanlara karşı temkinli olunuz. Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle beraber bu firmadan tv aboneliği de mevcut ama kurulmamış. Bunu da takdim edelim mi gibi sözlere kulak vermeyiniz.

4- Sizi çok az çaldırıp kapatan numaraları geri çevirmeyiniz. Amaçları büyük ihtimalle sizin onları geri aramanız.

4442800 arayan numara kim?

İşte kullanıcılardan sizi arayan tel no olan 4442800 için yazılan değerlendirmeler.

Değerlendirme mevcut değilse siz alttaki yorum alanından lütfen yazınız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir