1. Anasayfa
  2. Numara kimin

4440434 numara kime ait, arayan kim?

4440434 numara kime ait, arayan kim?
08504841033 numara kime ait, arayan kim?

Sizleri de 4440434 nosu aramaktaysa burada telefon numaranızı çeviren sizi kimin aradığına konusunda içerikler mevcutsa altta görebilirsiniz.

Bu telefon nosunun yazılışı: dört yüz kırk dört – sıfır – dört yüz otuz dört

444 04 34 olarak sizleri arayan telefon nosunun kime ait olduğunu bilmek için değerlendirmelera göz atabilir, eğer biliyorsanız diğer kullanıcılara yardımcı olmak için aşağıda ki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

4440434 Numarası arayan kim?

Dolandırılmamak için bu taktikleri okuyun?

1- Aşina olmadığınız numaralardan arayıp size kendini “Savcı” gibi tanıtıp sizden para isteyenlere, adınızın kötü işler listesine karıştığına konusunda şeyler söyleyenlere itibar etmeyiniz Polis gibi kişiler gizli no’dan aramazlar. Daha doğrusu genel olarak aramazlar genel olarak adresinize gelirler. (Gelirlerse de kimlik ibraz ederler)

2- Bilmediğiniz numaradan arayıp: “banka hesabınızdan başka kişilere eft yapılmış haberiniz var mı? şifrenizi değiştirmeniz lazım” gibi cümleler ile sizi kandırmaya -aldatmaya çalışanlara karşı şüpheci olunuz. Bankalar özel numaradan, şahsi numaradan aramazlar.

3- İnternet aboneliğinizle beraber bu şirketten tv aboneliği de tanımlanmış ama kurulmamış. Bunu da takdim edelim mi gibi sözlere kanmayınız.

4- Sizi kısa kısa çaldırıp kapatan numaraları geri çevirmeyiniz. Amaçları zaten sizin onları geri aramanız.

4440434 arayan numara kim?

İşte kullanıcılardan sizi arayan telefon numarası için 4440434 için yazılan değerlendirmeler.

Yorum yoksa siz altta bulunan yorum alanından lütfen bildiriniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir