Zula – Türkiye’nin ilk online FPS oyunu!

Zula - Türkiye'nin ilk online FPS oyunu! 1

Zula oyunu – Türkiye’nin ilk online FPS oyunuTürkiye’nin ilk çevrimiçi FPS oyunu olan Zula oyun severlerin karşısına çıkıyor.

Yakın zamanda kapalı betaları yapılan Zula, Lokum Games oyun stüdyosu tarafından hazırlanan yerli bir bilgisayar oyunu. Çok yakında herkes tarafından ücretsiz olarak oynanabilir olacak.

Zula oyunu, FPS türünde ve bilgisayara indirilerek oynanan çok oyunculu bir oyun. Yani Counter Strike nasılsa bunu da öyle düşünün (: Oyunun grafikleri genel anlamda günümüz standartlarında ancak üstünde değil.

Zula oyunu - Türkiye'nin ilk online FPS oyunu

Oyunda mekanlar bildiğimiz yerler, daha çok İstanbul’u görmek mümkün. Irak’a da gidiyoruz, gitmiyoruz değil. Otopark, düğün salonu da diğer dikkat çekici mekanlar. Karakter tasarımları ise hem bizden hem dünyadan. Silah çeşitliliği ise yeterli sayıda. Zula oyunu yakın zamanda herkes için yayınlanacak, şimdi son demlerini beta olarak sürdürüyor.

Ancak oyunu indirmek mümkün. 700 mb boyutunda ki Zula’yı hemen ücretsiz olarak indirmek için aşağıda ki bağlantıyı kullanın. İndireceğiniz dosya 20 mb civarında bir indirme yöneticisi. Oyunun dosyalarını o program ile indireceksiniz.

ZULA İNDİR

Zula indirmek için lütfen BURAYA linke tıklayın

ZULA MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ ZULA  ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
İŞLETİM SİSTEMİ Windows 7 / 8 / 10 32 Bit Windows 7 / 8 / 10 64 Bit
CPU Dual Core CPU 2.4 GHz Dual Core CPU 3.0 GHz
RAM 2 GB 4 GB
EKRAN KARTI Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon R5 M320 Graphics Intel HD 520 / Radeon R7 M260
SABİT DİSK 4 GB İndirme, 5 GB Saklama Boyutu 4 GB İndirme, 6 GB Saklama Boyutu

Zula Battle Royale

Zula ekibi tarafından geliştirilen Zula Battle Royale oyunu Türkiye’de PUBG’nin tahtını sarsabilir. 

Yaptığı online, çevrimiçi FPS oyunuyla binlerce oyuncusu bulunan ve yaptığı haritalarda Türkiye’nin çeşitli önemli mekanlarını, tarihi yerlerini modelleyen ve bunları oyuna ekleyen Zula ekibi, yaptığı oyuncu karakterleri ve oynanış kolaylığı ile epey sevilerek oynanıyor.

ZULA BATTLE ROYALE MODU! TÜM AYRINTILAR BURADA!

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Social profiles
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x