YouTube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilir?

YouTube'dan En Kolay Nasıl Video İndirilir? 1

YouTube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilir?

YouTube çoğumuzun da bildiği gibi en çok ziyaret edilen video paylaşma sitesidir. YouTube her kullanıcı video atabilir, herkes ile paylaşabilir gerekli işlemlerden geçirerek videoları kendi cihazlarına kaydedebilirler. Bunları yapmakta bu platformda hiç de zor değildir. Gerek kullanıcı arayüzü, gerek kazanç sağlayan ağlarıyla YouTube, bünyesinde Dünyanın En çok izlenen videolarını barındırmaktadır.

Bu sayede çok fazla izleyici kitlesine ulaşan kanallar YouTube’ye içerik olarak video eklemektedir. Bu videoların eklendiği kadar da indirildiği de görülür. Çünkü kimi insanlar müzik dinlemekten hoşlanıyor. Bilindiği gibi YouTube de ücretsiz müzik dinleyebileceğiniz bir platform. Bu yüzden video indirilme açısından çok fazla rağbet gören YouTube’den nasıl video indirebileceğinize dair bilgiler vereceğiz. Bu işlemleri yapmak hiç de zor değildir. Yeni bir kullanıcı olsanız bile bu adımları uygularken zorluk çekmeyeceğiniz den emin olabilirsiniz.

Peki YouTube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilir

 Yapmanız gereken şey öncelikle bir video seçmektir. Video olarak bahsedilmesinin sebebi içeriğinde görüntüyü barındırmasıdır. Yani indireceğiniz içerik sadece bir sesten ibaret olmadığı için ismi mp4 olarak bilinir. Çeşitli dönüştürme siteleri sayesinde rahatlıkla YouTube’den videolarınızı indirebilirsiniz.

Bu işlemleri uygularken YouTube hesabınızın olmasına kesinlikle gerek yoktur. Birazdan belirtilen adımları uygulamak için sahip olmanız gereken yalnızca bir İnternet bağlantısı ve mp4 videoyu oynatacak bir cihazdır.

YouTube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilir?

YouTube’den istediğiniz bir videoyu seçin. Daha sonra yeni bir sekme açarak YouTube mp4 dönüştürücü olarak aratın. Karşınıza çıkacak olan ilk siteye giriş yapın. Ardından ilk sekmeden seçtiğimiz videonun linkini kopyalayın. Sonrasında tekrar dönüştürme sitesine gelerek yapıştırın ve Download mp4 butonuna basın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles