YouTube Videoları Programsız Nasıl İndirilir? İşte Cevabı

YouTube Videoları Programsız Nasıl İndirilir? İşte Cevabı 1

YouTube Videoları Programsız Nasıl İndirilir? kısaca anlatalım…

YouTube, dünya üzerinde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmakta olan video paylaşım sitesidir. Bu site içerisinde çeşitli videolar bulunmaktadır. Birçok şarkının klipi, film, dizi bölümleri, kişilerin kendi özel olarak yükledikleri çeşitli videolar, ders ve konu anlatım videoları ve bunların dışında daha birçok video bulunmaktadır. Bu videolar bazı kişilere kazançlar da elde ettirmektedir.

Videoların izlenme sayısı belli bir sayıya ulaştıktan sonra video sahibi kişi bu videoların izlenmesine bağlı olarak çeşitli miktarlarda kazançlar elde edebilmektedirler. Kişilerin genel olarak en çok yapmış olduğu şeylerden bir tanesi de YouTube videolarının indirilmesidir. Gerek filmler olsun, gerek müzikler olsun, gerekse de işe yarar görülen birçok video kullanıcılar tarafından indirilmek istenmektedir.

YouTube üzerinden video indirmenin çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bir tanesi de hiçbir program indirmeden ve yüklemeden video indirmektir.

Peki bu YouTube videoları programsız nasıl indirilir?

YouTube üzerinden video indirmek isteyen kişiler için hiçbir programa ihtiyaç duyulmaksızın çeşitli İnternet siteleri oluşturulmuştur. Bu sitelere İnternet üzerinden “youtube video indir” yazarak kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu siteler içerisinde URL giriş bölümü bulunmaktadır. YouTube üzerinden indirmek istediğiniz videonun URL’sini bu bölüme girerek videoya ulaşabilir ve hangi görüntü kalitesinde indirmek istiyorsanız o kaliteyi seçerek hemen indirme işlemine başlayabilirsiniz. Bu şekilde YouTube üzerindeki dilediğiniz videoyu hiçbir programa ihtiyaç duymadan bu şekilde ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles