Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır? İşte Cevabı

Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır? İşte Cevabı 1

Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır? İşte Cevabı

YouTube, milyonlarca kullanıcısı olan gelişmiş bir video izleme ve yükleme ortamıdır. Hemen herkes video izlemek denilince ilk olarak YouTube sitesini tıklamaktadır. Sadece video izlemek için kullanılmayan site, çoğu zaman sadece müzik dinlemek içinde kullanılmaktadır.

Gelişmiş arama motoru ve çok sayıda kanaldan video izleme seçeneğine sahip olan site oldukça gelişmiş bir sosyal ortamdır. Genelde insanlar kulaklığı takıp, YouTube’dan müziği açıp dinleme keyfine varırken, ayrı zamanda hem müziği dinleyip hem de mevcut klipini izleyebilmektedirler.

Fakat YouTube çevrim içi bir ağdır. Çoğu insan ise İnternet’e hemen her zaman ulaşamamaktadır. Hal böyle olunca insanlar sevdikleri müzikleri telefonlarına indirip, çevrim içi olmadıkları zamanlarda da müziklerini dinleyip, keyifli dakikalar geçirmek istemektedir. Fakat herkes o çok sevdikleri müziği nasıl indireceklerini bilmemektedir.

YouTube mp3 dönüştürme nasıl yapılır? sorusu YouTube ile ilgili sık sorulan sorulardan birisidir.

Peki nasıl videoyu mp3′ e çevirip çevrimdışı da dinlenebilir?

YouTube video izleyicileri ve müzik severler tarafından en çok kullanılan video paylaşım platformudur. Çevrim dışıyken müziği dinleyememe sorunu sizin olduğu gibi YouTube’nin de aklına gelmiş ve buna çözüm üretmişlerdir. Bu çözüm ile beğendiğiniz yada sevdiğiniz bir videoyu MP3′ e çevirerek indirme imkanı sağlamışlardır. Bu çözüm ise Youtube dönüştürme sitesinden geçmektedir.

YouTube’da beğendiğiniz bir videonun url’sini kopyalayıp bu sitedeki url isteyen yere yapıştırıyorsunuz ve dönüştür’e tıklıyorsunuz. Karşınıza çıkan ”Download” butonu ile de telefonunuza, tabletinize yada bilgisayarınıza indirip çevrimdışı imkanını elde ediyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles