Youtube Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Ekleme 2023

Youtube Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Ekleme 2023 1

Youtube Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Eklemek isterseniz işte yapacaklarınız…

Hepimiz Google’da yer alan ‘Kendimi şanslı hissediyorum’ butonunu mutlaka görmüşsünüzdür. Yıllardır Google ana sayfasını her açtığımız zaman karşımıza çıkan o meşhur buton dur kendisi.

Google Chrome geliştiricileri de Youtube’a bu özelliği neden eklemeyelim ki diye düşünmüş olacaklar ki hiç boş durmayıp Chrome kullanıcıları için bir eklenti geliştirmişlerdir. “Onlar yapmış bizlere de kullanmak düşer,” diye düşünerek eklentiyi Chrome tarayıcımıza nasıl yükleyeceğimiz den bu yazımızda kısaca bahsedelim.

Youtube Mp3 Dönüştürme Nasıl Yapılır? İşte Cevabı

İlk olarak Chrome Web Store’un ana sayfasına giriyoruz. Solda yer alan ‘Mağazada Arama Yap’ kutucuğuna ‘Youtube i’m feeling lucky’ yazıyoruz ve enter tuşuna basarak mağaza içerisinde arama yaptırıyoruz. Karşımıza çıkan sonuçlardan ilkine tıklıyoruz. Açılacak olan ekranda eklentimiz ile ilgili özellikler yer almakta.

Youtube Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Ekleme 2023 2

Youtube Kendimi Şanslı Hissediyorum

Bu pencerede sağ üstte bulunan ‘Chrome’a Ekle’ butonuna tıklıyoruz. Chrome tarayıcınız sizden bu eklentiyi yüklemek için izin isteyecektir. ‘Uzantıyı Ekle’ iznini verdikten sonra eklentimiz Chrome tarayıcımıza eklenmiş olacak.

Eklentimizi yükleme işlemini tamamladıktan sonrasında Youtube ana sayfasını açıyoruz. Eklenti butonumuz arama çubuğunun hemen yanına ‘I’m feeling lucky!’ olarak eklenmiş durumda olacaktır. Çalışıp çalışmadığını test etmek için herhangi bir kelimeyi arama çubuğuna yazıp butona tıkladığımız zaman, arattığımız kelimelerle alakalı sıralamada en üstte yer alan videonun sayfasına kolayca yönlendirilmiş oluyoruz. Böylece Youtube Kendimi Şanslı Hissediyorum butonu eklenmiş oldu.

YouTube’dan En Kolay Nasıl Video İndirilir?

Eklentiyi kaldırmak isterseniz de; Chrome tarayıcınızın sağ üst köşesinde yer alan çizgili butona basın. Açılacak menüden ‘Ayarlar’ seçeneğine tıklayın. Sol tarafta yer alan ‘Uzantılar’ sekmesine tıklayın. Yüklü eklentileriniz arasından eklentimizi bulup ‘Sil’ diyerek tarayıcınızdan kaldırın.

One thought on “Youtube Kendimi Şanslı Hissediyorum Butonu Ekleme 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles