Yerli İHA ANKA’nın Mobil Oyunu Operasyon: ANKA yayınlandı! İndirin

Yerli İHA ANKA'nın Mobil Oyunu Operasyon: ANKA yayınlandı! İndirin 1

TAI (Türk Havacılık ve Uzay Sanayii) tarafından geliştirilen yerli ve milli İHA’mız ANKA’nın mobil oyunu Operasyon: ANKA yayınlandı.

Operasyon ANKA oyununda yerli insansız hava aracımız ANKA ile birlikte yine yerli yapım olan füzeleri kullanıyoruz. Teröristleri tek tek imha ediyoruz, tankları patlatıyoruz.

ANKA İLE OPERASYONA KATILIN

TAI’nin Twitter hesabında atılan twit ile duyurulan oyun IDEF 2019 fuarında da TAI standında sergilendi. 3 Boyutlu olarak modellenen oyun grafiksel açıdan da gayet tatmin edici. Oyunun başından itibaren bir rehber bize sürekli yardımcı oluyor bu sayede oyunu çok daha kolay kavrayabiliyoruz. ANKA ile kullandığımız silahları oyunda ilerledikce daha da geliştirebiliyoruz.

Düşmanlar da bize füze atarak saldırabiliyor. Onlara karşı da fişek kullanarak imha edebiliyoruz. Böylece etkileşimli bir mobil oyun ortaya çıkartmışlar. Oyun Türk Havacılık Uzay Sanayii adına UDO Games oyun stüdyosuna yaptırılmış. Onlarda başarılı bir mobil oyun ortaya çıkartmışlar.

Oyun android platformu için yayınlandı. Operason: ANKA yerli mobil oyunu Apple kullanıcı için İOS platormuna’da çıktı. Oyunun indirme linkleri aşağıda yer alıyor.

OPERASYON: ANKA OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLER

Yerli İHA ANKA'nın Mobil Oyunu Operasyon: ANKA yayınlandı! İndirin 2
Operasyon: ANKA mobil oyunu ekran görüntüleri
Yerli İHA ANKA'nın Mobil Oyunu Operasyon: ANKA yayınlandı! İndirin 3
Operasyon: ANKA mobil oyunu ekran görüntüleri
Yerli İHA ANKA'nın Mobil Oyunu Operasyon: ANKA yayınlandı! İndirin 4
Operasyon: ANKA mobil oyunu ekran görüntüleri

OPERASYON: ANKA FRAGMANI

OPERASYON ANKA MOBİL OYUNUNU İNDİRİN

ANKA’nın mobil oyununu android platformu için indirmek aşağıda ki bağlantıyı kullanın.

Android için indir

iOS için indir

Oyunu PC’de bilgisayarda oynamak için Bluestack yada Nox Player programlarını indirip oyunu oradan normal bir şekilde Google play içinden indirebilirsiniz. Bluestack ile ilgili benzer bir şekilde bu konudan yararlanabilirsiniz.

Bluestacks ve NOX programları bilgisayarınıza kurulan ve Android oyunları ve mobil uygulamaları PC’den de oynamanızı, kullanmanızı sağlayan bir program.

BlueStacks’i buradan indirebilir.

NOX Player programını’da buradan indirebilirsiniz

Instagram PC DM nasıl atılır? Bilgisayardan Özel Mesaj gönderin 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles