Yeni Facebook İfadeleri Android’de Nasıl Kullanılır?

Yeni Facebook İfadeleri Android'de Nasıl Kullanılır? 1

Yeni Facebook İfadeleri Android’de Nasıl Kullanılır?

Facebook kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. kullanıcılar birbirleri arasında çeşitli ifadeler emojiler kullanmaktadır. Facebook’un yeni yüklediği ifadeleri Android işletim sistemi kullanan kullanıcılar gönderirken sorun yaşamaktadır. Bu sorunun önüne geçmek için ise Yeni Facebook İfadeleri Android’de Nasıl Kullanılır? sorusunun cevabı şu şekilde açıklanabilir. Bu ifadeleri kullanmak isteyen Android kullanıcıları öncelikle telefonlarında ya da tabletlerinde yüklü olan Facebook uygulamasını güncellemeleri gerekmektedir. Bu ifadeler yeni olduğu için uygulamayı güncellemeden telefonlarda yada tabletlerde aktif olmayacaktır. Facebook uygulamasını güncelledikten sonra ifadeler otomatik olarak cihazlarına yüklenecektir. Eğer hala yüklenmediyse farklı bir yol olan Emoji uygulamasını indirip deneyebilirler.

Bu tip sorunlar çok sık görülmektedir. Ama bunları aşmak da oldukça basittir. Çok yaygın kullanılan bir işletim sistemi olan Android’ yeni Facebook ifadeleri kullanılabilir. Yapmanız gereken sadece programın son sürümü olduğundan emin olmanızdır. Gerekli güncelleme gerçekleştirildiğı takdirde yeni ifadeleri siz de kullanabileceksiniz. Çeşitli simgeleri barındıran bu ifadeler şimdiden birçok kişi tarafından kullanılmaya başlanmış durumda, oldukça da ilgi çekici gözüküyor.

Facebook’ta bir arkadaşınızla konuşurken yada bir paylaşımın altına yorum atarken bile kullanabileceğiniz bu ifadeler arasında birkaç Gif bile bulunmaktadır. Facebook’a girdiğinizde karşınıza çıkan çıkartma mağazasını kullanarak da bu ifadeleri indirebilir ve ücretsiz bir biçimde kullanmanıza olanak sağlanmıştır. Android kullanıcıları bu mağazayı kullanarak hoşlarına giden bir çok ifadeyi bu mağazadan indirmişlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles