WordPress 4.3 güncellemesi çıktı! Hemen yükleyin

Wordpress 4.3 güncellemesi çıktı! Hemen yükleyin 1

 

Dünyanın en popüler açık kaynak kodlu blog yazılımı WordPress 4.3 sürümüne güncellendi.

Bir çok önemli güncelleme notları içeren 4.3 sürümü yüklenebilir durumda. WordPress 4.3 güncellemesini yüklemek için WordPress yönetim panelinize girmeniz yeterli. İşte WordPress 4.3 sürümü ile birlikte gelen yenilikler…

Site ikonları

Site ikonları sitenizi, tarayıcı sekmeleri, yer imleri menüleri ve mobil cihazlardaki ana ekranlarda yansıtıyor. Özelleştirici içinden sitenize özel ikonunuzu ekleyin. Tema değiştirseniz bile sabit kalacaktır. Tüm sitenizin markanızı yansıtmasını sağlayın.

Özelleştirici içinde menüler

Menünüzü oluşturun, güncelleyin ve atayın, hepsi özelleştiricinin içinde canlı önizleme ile. Yeni özelleştirici tasarımı mobil dostu ve erişilebilir arayüzü ile yanınıza. Her süüm ile beraber sitenizi istediğiniz hale getirmek daha kolay ve hızlı bir hale geliyor.wordpress en iyileri

Biçimlendirme kısayolları

WordPress 4.3 içindeki biçimlendirme kısa yolları ile yazım hızınızı artırmıştık. Artık liste oluşturmak için yıldız kullanın, rakamlar ile başlıklar oluşturun. Akışınızı bozmaya gerek yok. metniniz * ve # ile çok güzel gözükecek.

Daha iyi parolalar

WordPress’in parolalara yeni yaklaşımı ile sitenizi daha güvenli kılın. Artık parolalar e-posta ile iletilmek yerine parola sıfırlama bağlantısı gönderilecek. Sitenize yeni bir kullanıcı eklediğinizde ya da profilini düzenlediğinizde, WordPress otomatik olarak güvenli bir parola oluşturacak.

Daha yumuşak bir yönetim deneyimi

Yönetim ekranlarında liste görünümlerinde yapılan değişiklikler WordPress’i tüm cihazlarda daha erişilebilir ve kolay kılıyor.

Sayfalar için yorumlar kapatıldı

Sitenizde yeni oluşturulan tüm sayfaların yorumları kapalı olacak. Tartışmaları blogunuzda, olması gereken yerde tutun.

Sitenizi hızlıca özelleştirin

Ön yüzde nerede olursanız olun, araç çubuğundaki özelleştir tuşuna basarak sitenizde kolayca değişiklikler yapabilirsiniz.

Kategorilendirme yol haritası

Birden çok kategoride kullanılan terimler artık ayrı ayrı kullanılıyorlar.

Şablon hiyerarşisi

Single.php ve page.php. için yedek olarak singular.php eklendi

WP_List_Table

Liste tabloları birincil kolon belirtebilir ve belirtmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles