Windows 10 çıktı, hemen ücretsiz indir!

Windows 10 çıktı, hemen ücretsiz indir! 1

Microsoft’un son dolayısıyla en yeni işletim sistemi Windows 10 sonunda çıktı ve indirilmeye başlandı.

Geçen sene Microsoft tarafından tanıtılan Windows 10 işletim sistemi, yeniliklerinden ziyade ilk yıl tamamen ücretsiz dağıtılacak olması sebebi ile de gündemi epey meşgul etmişti.

Bedava Windows 10 sözünde duran Microsoft, yeni işletim sistemin dağıtılmaya başlanacağı tarih olarak 29 Temmuz 2015 verdi ve olduğunu söylediği tarihte de Windows 10 ücretsiz olarak sunmaya başladı.

Windows 10’nu ücretsiz nasıl indirebilirim?

Bunun için yapmanız gereken çok basit. Windows güncelleme sayfasına girmek ve Windows 10 güncelleştirilmesi beklemek. Henüz herkes için indirilmeye sunulmayan ücretsiz Windows 10 kademeli olarak herkese tabiri caizse free olarak dağıtılacak.

Ayrıca yazı sonunda ki linklerden Windows 10 yükleyici ile dosyaları ister hemen USB belleğe atabilir, ister de İSO dosyası olarak 32 bit ve 64 bit olarak istediğinizi indirebilirsiniz.

Windows 10 işletim sistemi, bu güne kadar ki en güvenilir, en güçlü, en karizmatik, en hızlı işletim sistemi olsak lanse edildi. Ayrıca Internet explorer tedavülden kalktı yerine Edge internet tarayıcısı geldi. Windows 10’un en çok beklenen özelliklerinden biri de Cortana adlı yardımcı asistan.

Bütün bu olumlu bilgiler ışığında bakalım Windows 10 beklendiği ilgiyi görecek mi, beklendiği kadar başarılı olacak mı? Zamanla göreceğiz.

Windows 10 ISO 32 Bit İndir

Http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=616935

Windows 10 ISO 64 Bit İndir

Http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=616936

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles