WhatsApp’ın pabucunu dama atan yerli uygulama: BiP Messenger!

WhatsApp'ın pabucunu dama atan yerli uygulama: BiP Messenger! 1

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın artık çok ciddi bir rakibi var, hemde Türk yapımı!

Turkcell tarafından bir kaç sene önce yerli WhatsApp olarak geliştirilen ancak pek özellikleri ile WhatsApp önüne geçemeyen ve dolayısıyla tutmayan mesajlaşma uygulaması BiP Messenger, artık yepyeni özellikleri ile WhatsApp’ı geride bırakmış durumda. Öyleki WhatsApp’a gelen en ufak bir güncelleme bile dünyada haber olurken BİP’de o özelliklerin çoğu yerleşik olarak bulunuyor.

BiP Messenger

İşte yerli yapım mesajlaşma uygulaması BiP Messenger’ın özellikleri

-Yazılı olarak mesajlaşma
-Mesajlara ifade ekleme
-Mesajlara titreşim ekleme
-Mesajlara caps ekleme
-Mesajlara karikatür ekleme
-Sesli arama
-Görüntülü arama
-Zaman ayarlı mesaj gönderme

BiP Messenger yigit ozgurBiP Messengerı Kimler kullanabiliyor?

Turkcell tarafından geliştirilen uygulamayı herkes kullanabiliyor. Yani Turkcell, Vodafone, Avea fark etmiyor.

Ayrıca sesli arama ve görüntülü arama hizmeti için ek bir ücret talep edilmiyor. Tamamen internet paketinizden yada Wifi üzerinden erişim sağlanıyor. Uygulamayı ilk kez kullanan Turkcell’lilere ise 1Gb internet hediye ediliyor.

Bütün bu bilgiler ışığında BİP uygulaması gerçekten WhatsApp’ın önüne geçmiş durumda. Yerli mesajlaşma ve sesli, görüntülü görüşme uygulaması BİP’i kullanmak için gereken tek şey, iOS veya Android destekli bir akıllı telefon. Windows Phone telefonlar henüz desteklenmiyor.

Apple kullanıcıları BiP’i indirmek için tıklayın.

Android kullanıcıları BiP’i indirmek için tıklayın.

Unutmadan: bu yazı kesinlikle bir reklam yada tanıtım yazısı değildir. Tamamen, güzide ülkemiz Türkiye’den çıkan her türlü dünya çapında  gelişmeyi size duyurmak, tanıtmak, destek olmak amacındayız.

Bip Messenger’da gerçekten kalite bir uygulama ve desteği hak ediyor.

12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kalikokedi

haklısın

kalikokedi

bip yerli değil ki bu ülkede o kodu yazabilecek adam yok olsa bile biz yerliiz biz yErLiİz oghe eha eha Diyecek kadar aptal olmaz bipin sunucuları zaten türkiyede bile değil.

Abdullah

Bu türk malı değil nederland da yapılmış yalan söylüyor

misafi

peki o kullanılan karikatürler kimin sadece merakımdan soruyorum erdil yaşaroğlu ise ben erdilin çizimlerinin olduğu şeyi kullanmam adam sonuçta reise laf edip duruyor. neyse konu sapmadan cidden merak ediyorum.

Misafir

Merhaba,Vodafone kullanıcısıyım bip indireceğim lakin yurtdisina ciktigimda ben de bip üzerinden iletisime devam edebiliyor muyum yoksa sadece turkcell müşterilerimi yazisabiliyor.kısacası WhatsApp gibi yurtdışı yurtici operatör farkı gözetilmeksizin kullanabiliyor muyuz?

Meraklı Melahat

Ayrıca mesajlaşma ve aramalarda ücretsiz diyor. Bu sadece Turkcelliler için mi geçerli yoksa yine vodafone da geçerli mi?

Meraklı Melahat

Benim bir arkadaşım vardı. O Turkcell kullanıyordu. Her ay internet gönderiyorlarmış ona. Bu vodafone da da mümkün mü?

Ghost

Windows phone kullanıcılarına olmayan bir uygulama istesek de destekliyemiyoruz bu tarz uygulamaların her platformda olması lazım whatsappın sevilen yanlarından biri bu

Social profiles
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x