WhatsApp Konuşmalarınız Android’den iPhone’a Nasıl Aktarılır? 2022

WhatsApp Konuşmalarınız Android'den iPhone'a Nasıl Aktarılır? 2022 1

WhatsApp Konuşmalarınızı Android’den iPhone’a Nasıl Aktarılır?

Android telefonlar olduğundan beri birçok uygulama yapılmıştır. Şuan her web sitesi her forum için neredeyse mutlaka bir Android uygulaması vardır. Veya sohbet uygulamaları, chat uygulamaları gibi uygulamalar yapılmıştır. Örneğin Line ama kısa süre tutulsa bile sonrasında bırakılmıştır. Whatsapp ilk duyurulduğundan bu yana durmadan gelişen ve indirilen sohbet uygulaması olmuştur.

Bu uygulama hem ücretsiz hem de birçok özelliği bulunmaktadır. Bu ücretsiz özellikler Whatsapp uygulamasının çok hızlı gelişmesinde öncülük sağlamıştır. Bu öncülük ile birlikte ilerleyen Whatsapp indirilmeye ve kullanıcılarının artmasına devam ederken her türlü ek özelliği ve güncellemeyi kullanıcıları için sergilemiş durumda.

Peki, Whatsapp konuşmalarınızı Android telefondan nasıl iphone’a taşırsınız?

Android telefonunuzda olan konuşmaları eksiksiz taşımak istiyorsanız iphone telefonunuza girip Apple App Store’a girip Whatsapp uygulamasını indiriyorsunuz.

Sonrasında ise iphone telefonunuza Whatsapp’a kayıtlı olan hattınız ile giriş yapıyorsunuz.

Ardından yedekleri yüklemek isteyip istemediğinizi soran bir uyarı mesajı alacaksınız. Yedekleri yükle seçeneğine tıkladığınız takdirde sizi belirli bir süre bekletmektedir bu süre wifi hızınıza bağlı olarak değişebilir.

Bu süre içinde Whatsapp sizin tüm verileriniz eksiksiz şekilde iphone telefonunuza alınacaktır.

Bu şekilde verilerinizi taşırsınız ve rahatça eksiksiz kullanabilirsiniz.

Dediğimiz gibi Whatsapp her geçen gün kendini geliştiriyor ve bu geliştirme sürerken kullanıcılarına daima en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu sayede en çok tutulan,indirilen ve kullanılan sohbet uygulamalarından birisidir.

2 thoughts on “WhatsApp Konuşmalarınız Android’den iPhone’a Nasıl Aktarılır? 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles