Üretim İşçisi – Acil İş İlanı – Kocaeli – 2022-04-16 13:29:56

Bayan Kuaförü - Acil İş İlanı - İstanbul - 2022-04-07 18:06:39

Acil iş ilanları firma sahipleri tarafından özel olarak acele bir iş için hızlı bir şekilde işçi arayan firmalar için özel yayınlanmış acil iş olanaklarıdır.

Türkiye’de çok acil aranan acil iş ilanları arasında genellikle bakıcı, tezgahtar, şef, komi, muhasebe müdür, internet satış elemanı, mutfak elemanı, vasıfsız işci, oto yıkama, makineci, overlokcu ve benzeri iş ilanları acil olarak aranmaktadır.

Üretim İşçisi acil iş ilanı bilgileri

İş veren:

Tam ZamanlıMONOLİT INSAN KAYNAKLARI

İş açıklaması:

??Hizmet vermiş olduğumuz GEBZE Bölgesinde bulunan fabrika projemizde çalıştırılmak üzere ??Askerliği yapılmış ??Covid-19 aşısı mevcut olan ??Vasıflı – Vasıfsız ??Üretimde BAY – BAYAN kalite kontröl ,montaj , paketleme , etiketlemede çalışabilecek takım arkadaşları aramaktayız. ??Disiplinli , titiz ve çalıştığı kurumun kurallarına uyum sağlayacak adayların başvurularını bekliyoruz ?? Servis Darıca / Çayırova / Beylikbağı /Gebze Tüm Bölgeler

İlan yayınlanma tarihi: 2022-04-16 13:29:56
Çalışma ili: Gebze, Kocaeli
Görüntülenme sayısı: 48
Başvuru sayısı: 4
Sosyal olanaklar:

 • Prim
 • Agi
 • Yol
 • Yemek
 • Eğer sizde Kocaeli ili için #Üretim #İşçisi etiketleriyle aranmakta olan Üretim İşçisi işleri için sizde bir iş arayışı durumundaysanız ve bu iş size uygunsa hemen işverenler ile iletişime geçin ve iş fırsatlarınıacil iş ilanını kaçırmayın. Şirketler ile iletişime geçmek için altta bulunan bağlantıya tıklayın.

  İŞ BAŞVURU SAYFASI

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Social profiles